Buradan Giriş Yapın


kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa bu alanı boş bırakabilirsiniz.
11.03.2024 13:48

Türkiye’de Seviyeli chat her bireyi inceleyin hepimiz gergin, stresli, hemen alev alacak gibi oluruz ama bir şekilde içerisinde bulunduğumuz toplum ve ortamın insanın üzerinde bıraktığı bir baskı ortamı vardır. Bu nedenle insanlar gündelik hayatınızda sizlere bastırılmış ve kontrol altında tutulan bir duvarın arkasından konuşmayı daha sık şekilde yaparlar.

Toplu içindeki problemlerin dışa vurumu

Tabi ki herkesin derdi kendine büyük felsefesinden yola çıkarak insanların kendi dertlerinden arınmayı ararken çevresindeki insanlarında kendi sıkıntıları ve sorunlarının olduğunu göz ardı ederek ilgi ve dikkatleri üzerine almak isteyenlerin karşılığını alamadığı bir toplum yapısı içerisinde sonrasında istenmeyen ani ve fevri duygusal çıkışlarla da karşılaşılabiliyor bu durum belki size yabancı gelebilir belki çok tanıtımta gelmiş olabilir ama herkese tanıdık gelen bir duygu durum değişimi var ise oda gergin ve stresli bir toplum yapısına sahip oluşumuzdur, bu konuda genel şekilde aynı durumları gözlemliyoruz.

Sanal Ortamlarda Seviye Chat Nasıl Sağlanır.

İnsanlar gündelik yaşamının içerisinde yaşamlarını idame ederken bazı hal ve hareketlerin çevresel etmenleri göz önünde mutlaka bulundurarak hareket eder, aile kavramını, gördü ve ahlak kuralları asgari seviye de de olsa göz önünde bulundurulur.

Dijital dünya’da ise kişi tamamen özgürdür, onu beyninde oto kontrol yapmasını gerektiren bir ortamda değildir o nedenle insanlarla aklına geldiği gibi konuşur aklına geldiği gibi yazar aklına geldiği şekilde kendini düşündüğü konu üzerinden ifade etmeye gayret eder.

Ama tabi bu durum sansürsüz ve kontrolsüz şekilde karşı tarafa aktarılabiliyor olması da filtrelenmemiş düşüncenin karşı tarafa aktarılması demek oluyor, peki bu kadar sansürsüz şekilde karşı tarafa aktarılması duru diyalog içerisinde olduğumuz kişinin sizinle aynı düşünce ve duygu bütünlüğüne sahip olamaması durumda neler olacak ?

İşte bu düşüncelerin hepsini değerlendiriyor ve kullanıcılarımızın iletişim ve diyalog kalitesini son derece arttırabilir bir yenilik sağlıyoruz.

Seviyeli sohbet hizmetini kullanıcımız olan arkadaşlarımıza 2001 yılından bu zaman kadar veriyoruz, yapılan bu seviyeli chat hizmetleri bakıldığında sizlere bir toplum mühendisliği gibi gelebilir. Peki sizlere soralım hayatımızın tamamı aslında bir toplum mühendisliği tamanında değil mi ? Size dışarıda ayakkabısız gezemezsiniz gezerseniz başka bakarlar, ortalık yerde gaz çıkaramazsınız niye? çünkü toplum size bunun yanlış olduğunu ayıp olduğunu bir muhendislik yapısıyla sağlamış.

Gelelim tekrar kendi konumuza içerisinde bulunduğunuz platform sohbet ve chat yaparak zaman geçirmek isteyen kullanıcıların bir araya gelerek vakit geçirmek için etkileşimde bulunduğu bir ortam, bu ortam içerisinde kişilerin sansürsüz şekilde karşısındaki insanlarla konuşması düşünülemez bu nedenle öncelikle bunun 2 farklı yolu mevcut olduğunu belirmek gerekir.

1- Kişi karşısındakinin aynasının senin konuşma cevap ve düşüncelerini ifade ediş şeklin karşındakinin size karşı olan tutumunun ne seviyede olması gerektiğini gösteren mesajlar içerir o nedenle konuşma tarzınız ciddi veya samimi veya eğlenceli olması karşınızdakinin hareket alanlarını belirleyen mesajlardır, siz kendi alanlarınızı karşınızdaki kişi kendi alanlarını belirler ve ortak bir noktada sohbetiniz bu şekilde devam eder bu detayı göz önünde bulundurmanız önemlidir.

2- Teknik müdahale yani sitenin teknik ekibi doğrudan veya dolaylı şekilde sizlerin içerisinde bulunduğunuz site içerisinde arka planda çalıştırdığımız Yapay Zeka Güvenlik Botları ve Güvenlik Ekibimiz ile konuşmak istemediğiniz veya taciz’e varan rahatsızlıklar noktasında Güvenlik ekibi siz daha farkında varmadan kullandığı cümlenin içerisinde argo ve argo niteliği taşıyan veya dolaylı yoldan anlamlandırılabilecek olan kelimeleri takip ederek bir sohbetin parçası mı yoksa bir rahatsızlık eylemimi bunun derin analizini yaptıktan sonra raporlama Güvenlik Ekibimize iletilir ve ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek rahatsız olduğunuz bir durum olup olmadığına dair teyit bekler siz bu durumdan rahatsız olmadığınızı söylediğinizde müdahale edilmez lakin rahatsızın şu kişinin konuşmalarından dediğiniz an itibaren kişi uyarılır, yok öyle bir şey der ise rapor sonuçları paylaşılır.

Bu durumun çözüm noktası bakıldığında yine siz oluyorsunuz bir sadece konuyu sistemsel olarak takip eder bizlere ihtiyacınızın olup olmadığını sorgularız.

Duyarlı ve hassas şekilde konuya yaklaşımda bulunmayan veya bu konuyu dikkate almayan arkadaşlarımız süresiz şekilde bir daha sitemizi ziyaret etme hakkından mahrum bırakılır ve bir daha giriş imkanını yakalayamazlar, tüm Chatci.net Ailesi adına sizlere keyifli bir sohbet chat dileriz.


Bu konu tarafından 4 ay önce paylaşıldı.

Etiketler: , ,


⚠️ Bilgilendirmeler

  • Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, #OperHelp kanalından alabilirsiniz.
  • Chatci.net'de yetişkinlere yönelik +18 (cinsel sohbet) etmek, argo, ve siyasi konuşmalar kesinle yasaktır.
  • Chatci.net T.C Yasası gereğince yasaklanan ve suç sayılan tüm maddelleri dikkate alır.
  • Diğer (sohbet siteleri) reklamını yapmanız halinde süresiz olarak banlanırsınız.
  • Uygulama üzerinden bağlandığınızda çıkış için cihazınızın ekranını yukarı kaydırmanız yeterlidir.
  • Lütfen tanımadığınız, yeni tanıdığınız insanlarla özel bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Sitemiz tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ücret talep eden kişiyi lütfen bildirin
  • Kelime, şişe çevirmece ve diğer oyun odalarında sadece sorulara cevap verebilirsiniz.
  • 🔞​ yaşını doldurmuş, (reşit) olan bay ve bayanlara özel Web tabanlı sohbet sitesi

👥 Chat Odaları Hakkında

Dünyanın her bir yerindeki chatcilerden, 120 kanalda, 4 farklı sistemden (mirc, web, mobil, uygulama) tamamen ücretsiz olarak hiç bir üyelik gerektirmeden 388 kişi ile dilediğinizce konuşabilirsiniz.

Son Güncelleme : 07.03.2024 - 11:20:00 Bilgiler 5 dakika da bir yenilenmektedir.